katušš

Co to znamená?

Co to má znamenat, když se mi zdá už potřetí sen o tom samým klukovi, který se mnou chodí do třídy. Nijak se mi nelíbí ani prostě na něj nemyslím?

Odpovědi
Nuk nuk

Nemusí to znamenat vůbec nic.

badisko

Podivej treba tady … http://psycho­logie.nazory.e­u/rubriky/uvod­ni-stranka
hledej veci kolem… snu …vedomi ..podvedomi a nevedomi … nema cenu to tady rozepisovat …

Hamon

Podvědomí ho z nějakého důvodu považuje za hodného pozornosti – ne pouze ve smyslu lásky, může to být cokoli. Například nesplněný slib, nějaká výčitka svědomí, „neuzavřená kapitola“, co já vím; :)