co to je virál

Nejlepší odpověď
Terryle

Já to znám jako zkratku pro virální marketing nebo virální reklamu – tzn. druh reklamy, kteří šíří sami diváci nebo uživatelé. Výrobce reklamy udělá supervtipný reklamní video a nenasadí ho do televize, ale hodí na youtube, lidi se na něj podívaj, zasmějou se a pošlou odkaz známejm. Je to nesrovnatelně levnější než klasická reklama.
Víc třeba tady: http://www.adap­tic.cz/znalos­ti/slovnicek/vi­ralni-marketing/

Další odpovědi
vagra

Viral, je marketingová technika, která pro šíření komerčního sdělení využívá sociálních sítí.
Je to plánovaná aktivita, která svojí povahou motivuje příjemce k roli šiřitele.
Zjednodušeně-dostanete reklamu/FB,E-mail apd./ a odesílatel počítá s tím,že ji přepošlete dále.

Zdroj: wikipedie

Michálek1245

Jedna z možností, jak poměrně levně a úspěšně dostat produkt mezi lidi. Chce to mít ale dobrý produkt a správnou strategii. Virální byl třeba Superváclav, který se tvářil jako dobročinný projekt ale nakonec se z toho vyklubal virál na nějakého operátora? Teď už si to přesně nepamatuji. Víc by vám o tom řekli odborníci na online marketing z https://preston-it.cz/online-marketing/ se kterými spolupracuje naše firma.