Avatar uživatele
Miroslavst

Co to je kvalitní otázka?

K dnešnímu tématu ohledně otázek a odpovědí jsem nepochopil smysl co to je kvalitní otázka. Co to tedy je?
Dle mého názoru klasicky kvalitní otázka je např.:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ve-vstupni-mistnosti-1-prohlidkoveho-okruhu-hradu-karlsrejn-je-5-bust-kdo-je-na-prostredni
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-zobrazeni-karla-iv-najdeme-na-1-navstevnim-okruhu-hradu-karlstejn
a přestože byly dány na tento server okolo 13 hodiny dosud na ně nebylo odpovězeno. Proč?
Že by ti, co se ozývají nad kvalitou nevěděli odpověď na kvalitní otázku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, kapka, anonym před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já na tyto otázky neodpověděla,pro­tože namám ani tušení jak to na Karlštejně vypadá.Byla jsem tam jednou,když mi bylo osm.Asi je stále stejný,ale opravdu odpověď na otázky neznám.Jen doufám,že vás mou nekvalitní otázku nenaštvu???!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

u hodnocení otázky nejde o jejich kvalitu, ale zajímavost…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

prominte ale dnes jsem si našla čas a pročítala všechny otázky které zde kdy byly,a vysledek? i ti kteří o sobě tvrdí že pokládají kvalitní otázky se ptali na nesmysly,každý by si měl zamést před vlastním prahem,a nezabývat se jestli je či není někdo kvalitní,jsem člověk zvídaví a nezajímá mě jen kultůra,dějiny,po­litika,ale i počasí,názo­ry,nebo drbárna,tak vás stejně budu otravovat svou nekvalitou,sorry ale tak už jsem se narodila
Doplňuji:
protože my nejsme tak chytřííííí

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oo

a proč už jsi na ně teda neodpověděl ty??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Asi jsem našel odpověď na mou otázku. Nevědí a neodpovídají zřejmě proto, že přemýšlí nad tím kdo a jak koho hodnotí, což je myslím každého věc.

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek