hippeace

Co to je ACTA která hnutí a skupiny jsou proti?

nemám čas dívat se na televizi či číst noviny tak bych byla ráda kdyby mi to někdo zkrácěně vysvětlil. A couvisí s tim afára o cenzuře internetu?

Nejlepší odpověď
www

Chápu, že nemusíš mít čas na noviny. Stačilo ale slovo ACTA dát do Googla a věděla bys vše! 😉

Další odpovědi
tom004

Když máš čas sedět u počítače,tak si určitě najdeš čas i na noviny.Nebo si vymysli lepší výmluvu.Tahle byla slabota.

Michal Kole

Ano dá se to tak říct. Nebudete smět si ani dělat zálohu DVD co si koupíte, pokud se dozvíte, že někdo si zálohu udělal (třeba soused), jste povinni ho jít „nahlásit“. na letišti na nádraží třeba budou kontroly zda nemáte v notebooku, mp3 přehrávači nelegální písničku

led

v mojej otázke máte odkazy:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dohoda-acta-kopirovanie-stahovanie
môj názor:
neverte všetko médiám…
ide hlavne o komerčnú stránku pirátstva.
Ak si pre seba urobíte záložnú kópiu napr. vami zakúpeného CD, zaplatili ste si ho (s tým aj autorské práva) a aj právo na užívanie, ale pozor, nie na komerčné účely…
Pýtala som sa ohľadne licencií na niektoré pc programy, kde výrobca mi potvrdil právo mať tú istú licenciu doma i na pracovisku, pokiaľ ich nepoužívam súčasne.