K121212

Co tam s tím mám dělat?

Dobrý den, za 11 dní jedeme na školu v přírodě a bojím se, že mi to tam vyjde.
Bude tam i bazén , do kterého asi půjdeme.
Co tam s tím mám dělat, když to budu mít a půjdeme do bazénu?
Mám to říct ucitelce? Že se nemůžu koupat

Nejlepší odpověď
Ametyst

Určitě se učitelce svěř, a nijak se tím netrap. Nic ti nesmí zkazit pobyt na škole v přírodě. Tohle už vůbec ne. Možná dokonce nebudeš jediná, kterou to potkalo.

Další odpovědi
seraphico

No jasně. Pokud to přijde v nevhodný moment, tak to normálně řekni učitelce. Není důvod se za to nějak stydět.

Drap

Samozřejmě. Neni to nic nezvyklého. Učitelka je na takové věci zvyklá.

Filip84

  1. Vezmi si ty krámy, co máš na krámy, s sebou.
  2. Až budeš mít krámy, řekneš učitelce, že máš krámy, a že s sebou máš všecky krámy na krámy.
  3. S krámama se dá koupat, ale musíš mít na krámy krám, se kterým se dá s krámama koupat. Poraď se se svým lékařem, nebo lékárníkem, jaký krám koupit na krámy, aby se dalo s krámama koupat. Nebo se nekoupej, taky možnost: problém vyřešen, harmonie obnovena. 👌😀

zjentek

„Co tam s tím mám dělat, když to budu mít a půjdeme do bazénu.“

Můžeš to vzít sportovně a v bazénu například hrát raněnou rybu. Uvidíš, každý ti to zbaští 🙈