jirka F

Co takhle děláte, když například při nějaké bouřce vypadne proud?

Jdete si číst nějakou knížku nebo jak čas vyplníte

Nejlepší odpověď
marci1

No, číst si knížku s baterkou by mě asi nebavilo. Povídáme si u svíček vtipné zážitky. 🙂

Další odpovědi
Nassin

Zapnu náhradní osvětlení a pokračuji na NTB, dokud se baterie nevybije a potom se dám v pijasu (klubová místnost) do popíjení zlatavého moku, chlazeného tekoucí vodou. Jenže problém je v tom, že u nás vypadne proud jednou za rok.

Kepler

Sáhnu po knížce a svítilně – čelovce, nebo sednu na kolo a zajedu za kámošem, kde otevřeme nějakou tu kuželku. Když náhodou je mezitím dodávka proudu obnovena, v načatém programu nám to vůbec nevadí. Co když zase všechno zhasne! Nas nědogoňat!

elkon

Nic, nestává se to, ale pokud k tomu došlo, tak to bylo jen na chvíli. To je výhoda velkých měst.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.