jirka F

Co míváte za alkohol o Štědrém večeru?

My většinou medovinu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ke smaženému kapru mi nejvíc pasuje bílé víno – polosladká rulanda. Jinak to co vždycky: vodka s džusem, nejlépe ananasovým.

Další odpovědi
quentos

Pivo nebo víno, kdo na co má chuť. Já obvykle pivo.

Drap

Žádný

paul1

Doma vyráběný bayley´s.

Lurius

Babička nám dělá domácí vaječňák, alkohol běžně nepiju, ale o tuhle flašku bych se klidně přetahoval, jinak ke kaprovi jsem si oblíbil jednu láhev nefiltrovaného pšeničného piva

JežíšKristus

Nejsme alkoholici.

Rokio

Žádný. Jsme rodina abstinentů.

GM

Sekt a bílé víno.

jáára

RUM. Celej rok to nepiju, ale 24/12 udělám i litr.

elkon

Prazdroj 12.

Emefej

Žádný. Průběžně chlastám celý rok, tak alespoň o Vánocích zůstávám střízlivý.

mosoj

Zásadně alkohol nepiji (ani pivo), nechutná mně a škodí zdraví více než očkování na covid.
Česko patří ve spotřebě na hlavu úplně na špičku ve světové spotřebě. Jako ve všem špatném.

da ny

Nic.
:)