palmal

Co si s sebou berete do vany?

Nejlepší odpověď
Agneta

Nic

Proud vody úplně stačí:DDD

Další odpovědi
gecco

Nic

Už je to spousta let, kdy jsem se koupával s kačenkou…
😉
No i když, někdy, se s tou kačenkou koupu i teď – jen – „neberu si ji sebou“, přijde sama i se vším všudy…
😉

brillant

Nic

marci1

Přítele/přítelkyni

A k tomu šampaňské s tančícími brusinkami. 🙂

Kepler

Něco jiného (uveď)

Většinou nic, ale jednou jsem si vzal sirky, abych si ověřil, že prdíky hoří. Takhle to bylo bez rizika popálení. Fakt hoří!

David66

Nic

anonym

Něco jiného (uveď)

Kačera. 🙂

pucipuci

Něco jiného (uveď)

Svoje tělo a někdy cigárko.

STUDENTKAEVA

Pochutinu (čokoládu, něco k pití...)

A taky mobil, ale obojí si dávám na vana :)

luky.1986

Přítele/přítelkyni

Kecam, zadnou nemam:)
Obcas se nalozim na pul hodky, zapnu z youtube nejakou pecku, zapalim si cigaretu, zavru oci a relaxuju..

Klaproth

Nic

Emefej

Nic

Lamalam

Nic

NelieM

Něco jiného (uveď)

Spíš se sprchuju ve sprchovém koutě, vanu si napustím jen když na ni mám chuť a to pak stojí za to. :D Takže svíčky, hudba, sklenička něčeho a knížka :D a hodně pěny

ReHu

Něco jiného (uveď)

Kávičku + dobrotu, vínečko a něco k němu. Někdy třeba zeleninový salátek, …
Podle chutí 🙂

Kepler

No páni, Marci, ty jsi bi? Nebo přibíráš přítele/kyni jen kvůli umývání zad? A kdo z nich ti mydlí prsa? -:)