Anonymka239

Co si o tom myslíte ? Ma nas vztah cenu ?

Bude mi za mesic 15. Mymu klukovi je 14,5. Známe se jen pres internet. Ano, je možné zamilovat se jen pres zprávy.. Chceme se poznat osobně, ale bydlime od sebe 200km. Každý den si piseme, jsme i jako kamarádi. Myslíte, ze nám to vydrží ? A ma to vůbec cenu ? Premyslim o tom, ze nás vztah ukoncim…ale nedokážu to. Ale prece nebudu az do smrti chodit s klukem, kteryho jsem ani neviděla…

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň, ale vztah jen přes internet může být dosti nebezpečný. Zkus si získat o něm informace. Co když je ve skutečnosti úplně někým jiným ( a obzvláště když si jej nikdy neviděla ) ? V dnešní době se to bohužel stává. ☹

Další odpovědi
anonym

Mluvila jsi s ním aspoň přes skype? Viděla jsi ho na vlastní oči? Ne? Tak nikam nejezdi. Kam bys s ním jako šla? Na nádraží? Víš jak je to daleko? Víš, co všechno se může stát? A co když ho ani jeho rodiče nepustí za tebou? Co potom? Kam půjdeš? Sim tě, nikam nejezdi, je to velmi, velmi nebezpečné. Kdyby se ti něco stalo, kdo ti pomůže? On asi ne, on určitě ne.

ReHu

Jestli se tak moc chcete vidět, že nemůžeš spát, soustředíš se a pořád na něj myslíš, nejrychleji to vyřešíš výletem.
Pokud tě vaši pustí, dejte si sraz v některém městě na polovině trasy. Někde v kavárně nebo cukrárně nebo parku.
Prostě mezi lidma.
Řekni doma kam jedeš a pošli jim pár SMS nebo volej. Ať nemají strach.

klumprt

Pokud jsi ho neviděla živě aspoň při videohovoru na Skypu, tak rozhodně za ním nikam nejezdi. Ať přijede on za tebou k vám domů s tím, že ho ukážeš rodičům, třeba jako kamaráda z internetu. Ostatně rodiče by o tomto dopisování měli už vědět. Ovšem pochybuju, že ho někam pustí jeho rodiče. Takže zbývá jedině ten videohovor a pak by se vidělo. Žádná fotka nestačí, může být kdekoli stažená. Fotek cca 14 letého kluka ti seženu za hodinku třeba dvacet, stačí sehnat nějakého troubu, co si neumí nastavit soukromí na Facebooku.
Tento nápad, co měla Samba, má hlavu a patu.

icurusL

Vztah na dálku nemá žádnou cenu.
-
Zkusit se má vše, že? Tak proč si neudělat menší výlet? :)

gecco

Prozatím je to OK…
😉
A třeba – až ho uvidíš, utneš to ´v minutě´…
😉
Ne – vážně – k pubertě takovéto vztahy patří, nedělej si žádné násilí ani jedním, ani druhým směrem.

anonym

Já bych to zkusil,dálka přece není velká překážka.
Vyměňte si fota,pak se pozná.

anonym

ReHu
myslím, že SMS posílané rodičům nic nedokazují a neřeší, patnáctiletou holčinu bych nepustila tak daleko za cizím člověkem ani náhodou, je to nesmysl, nemusí mu být tolik, kolik jí píše, že mu je, zbytečně by se mohla dostat do šlamastyky