dust8

Co si myslíte o pivaři, který si vždy koupí pouze to nejlevnější pivo?

Nejlepší odpověď
df

Spravný pivař (jako já, protože já pivo zbožňuji), pije to, co mu chutná a koupí si svou oblíbenou značku v akci. Teď mám jednu bednu Radegast ratar a jednu 12°.

Další odpovědi
cappuccino

Ja znam lidi, co si prinesou na grilovacku to nejlevnejsi pivo, u hostitele se napiji kvalitniho piva a sve levne si zase odnaseji domu.
Ja uz bych je nikdy nepozvala, ale hostiteli to zrejme nevadi!? Podotykam, ze to nejsou zadni chudaci (tedy alespon co se financi tyce).

elkon

Že to není pivař, ale třeba notorda, kterému nejde o kvalitu, ale o alkohol jako takový. A nebo na to nemá „love“.

Filip84

Nemyslím si nic. Myslím si o tom, jestli se mi líbí obraz, nebo jestli má spolupracovnice hezké kozy, či velkou prdel, o objektivních skutečnostech si nemyslím nikdy nic.

Ze zkušeností bych však usuzoval, že je nanejvýš pravděpodobné, tedy, pokud je mi známo, a s ohledem na takto kusá fakta, že je spíše pravděpodobnější, že nepůjde o pivaře, leč že to bude vágus. 🙂

Justin1

Asi to, že chce ušetřit, ale nechce se vzdát piva.

Rocker

To není pivař,ale opilec.

Ametyst

Cappuccino: mám stejný poznatek.

cappuccino

:)