Reganois

Co si myslíte o dánské premiérce Mette Frederiksen?

Nejlepší odpověď
Kepler

Moc krásy nepobrala, je to socanka a je mírně proti imigrantům. To je všechno co o ní vím.

Další odpovědi
Dochy

Kdybys sem nenapsal dotaz, tak bych ani nevěděl, že někdo takový existuje… Co přesně Tě na ní zajímá? Jaký její aspekt je dle Tebe hodný toho, abychom jej tu probírali?

Drap

Myslím si, že je to žena z Dánska

marci1

Je fajn, říkají jí „máma Mette“. Dánové mají jiný přístup k vládě a společnosti. Důvěřují vládě a nejsou „odmítači“.
Komunikace Frederiksenové stojí na respektu k lidem, chová se k občanům jako k sobě rovným. Třeba v České republice mají politici pocit, že si mohou dělat, co chtějí, že pro ně platí jiná pravidla než pro zbytek obyvatel. To ničí důvěru v politiky i vládu.
A vůbec- v souvislosti s koronavirovou krizí se hovoří i o tom, že státy, které řídí ženy, jsou na tom v jejím zvládání prokazatelně lépe. 🙂

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/danska-vlada-nepotrebuje-influencery-kdyz-neco-rika-lide-poslouchaji-140668

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Kepler, to není modelka, nemusí být krásná, stačí, že je lidská, jako málokterý politik.