Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte o zdejších uživatelích, kteří zdejší uživatele nazývají retardy?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, aliendrone před 2290 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Bohužel, jsou tu jedinci, kteří postrádají základní pravidla společenského chování a slušnosti.

Reagoval tak uživatel, když byla skryta jeho otázka, přestože ví, že konečné slové má admin. Nahlášení schválí, nebo otázku vrátí.

Nebo platí, že viníkem je ten, kdo se snaží dodržovat pravidla … ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

zjednodušene:
teoretická anonymita internetu občas niektorým duševne slabším jedincom uvoľňuje zábrany ich živočíšnych pudov
tí, čo premýšľajú, vedia, že plná anonymita na internete je nezmysel.

Aj na internete sa správaj k iným tak, ako chceš, aby sa iní správali k tebe. Slušnosť nie je len slovo
Slušnosť je spôsob života

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já jsem si to tady sice nikdy nepřečetl, ale pokud k tomu někdy došlo, ať se uživatel nejdřív podívá do zrcadla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Retardy se řešily na Silvestra, v půli ledna s tím dej pokoj, neb ti nějaká bouchne u otázky.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nemyslím si o nich nic, zpravidla totiž s nimi souhlasím. :D :D :D
Venkoncem sám jsem z těch, kteří někdy takové přirovnání používají (kdyby si někdo nevšiml ;) :D) – i když se snažím používat poněkud malebnější – např. „brzdič“ apod. :D :D :D

annas >> Pokud jde o mne (nejsem si jist, ale možné to je :D), tak základní pravidla spol. chování nepostrádám, dokonce je i ovládám, jen se podle nich zhusta neřídím. ;) :D :D
Chtěl bych se zeptat – opravdu věříte, že jednou zmizelá otázka/odpověď se vrátí? Nebo je to ekvivalent „Pravda a láska zvítězí“??? ;) :) :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tohle je mi záhadou – každou chvíli tady prudí s tím, že: „Tohle tu už bylo…“ (včetně zasílání nefunkčních odkazů), ale seriózní práci se vyhýbá. Připojuji se tedy ke kritice a stavím se do fronty na BANána. :D :D :D

před 2299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

aliendrone,

nejde o vás, ani tentokrát o mě, i když jsem byla titulovaná ještě mnohem horšími výrazy.

Ale když někdo nahlásí otázku kvůli tomu, že ji považuje nějakým způsobem za závadnou, tak se zamyslím, zda nemá náhodou pravdu. Věřím, že to naštve, ale nic s tím nenadělám.

Je zbytečné se ptát, kdo otázku nahlásil. V minulosti byl dotyčný nazývaný mazalem, v poslední době povýšil na debila či retarda.

jsou nastavená určitá pravidla, která mnozí nedodržují a pak se diví.

Ale zdá se, , že zde není uživatel, který nahlašuje otázku či odpovědi z osobních důvodů.

Každá mince má rub a líc …

před 2299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Humorista…

před 2299 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Doplnok
Humoristom myslím pôvodcu tejto diskusie Keplera. pre istotu…

před 2299 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek