dust8

Co si myslíte o vypalování cévek v nose? Máte i zkušenost?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkušenost osobní nemám.Nemyslím si nic. Pro toho kdo to potřebuje je to běžný lékařský zákrok, jako každý jiný.

Další odpovědi
annas

Zkušenost nemám. Ale určitě je třeba posilovat cévy. Pomáhá rutin,. Ten zvyšuje elasticiltu cév, takže zabraňuje krvácení.

Vzpomínám si, že můj kolega trpěl silným krvácením z nosu, zákrok mu nepomohl, protože nadměrné krvácení mu způsoboval nádor, ale nevím přesně jeho místo. Byl dlouho v nemocnici, po propuštění nosil v nose vatu, ale bohužel, brzy zemřel.
--

Někdo tvrdí, že vyplaování cévek pomůže jen na chvíli. Určitě je to individuální.

Mrkněte se do odkazu.

https://www.mi­mibazar.cz/ro­dinne_foto.php?id=4833­735&user=0&or­der=0&typ=2017