Rokio

Co si myslíte o tvůrci, který zveřejňuje svá díla a jsou mu úplně ukradené názory druhých lidí na jeho tvorbu?

Jak byste nazvali takového blogera nebo umělce, který rád tvoří a pak svá díla zveřejňuje a je mu úplně jedno, co si o jeho dílech myslí druzí lidé a navzdory tomu pokračuje v tvorbě?

Jak se nazývá takový člověk – tvůrce?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… umělec … ten co tvoří podle jiných, tvoří na zakázku — každé dílo si najde své obdivovatele, ač někdy to bejvá jen autor sám …

Další odpovědi
anonym

Nijak se mu speciálně neříká, když něco tvoříte vždy musíte ignorovat větší či menší skupinu hejtrů, kteří kritizují cizí tvorbu už jen proto že to mají v povaze a snaží se tím růst na společenském žebříčku aniž by sami cokoliv dělali a s vlastní kůži chodili na trh. Kritizovat je pro ně vždy pohodlnější a bezpečnější. Říká se tomu též „vozit se na cítím hřbetu“ a spousta internetových trollů nic jiného ani nedělá.