Avatar uživatele
Kelt

Co si myslíte o stránce super.cz?

Dobrý den. Pokud kliknete na www.seznam.cz, tak zde najdete rubriku super.cz. Autoři těchto stránek mi připadají jako úchylové, když tam dávají nějaké zpěvačky, herečky a pod na fotografiích, kde jsou jmenované zachyceny s částí spodního prádla. Má li žena kalhotky, nebo ne, podprsenku nebo ne a je osobní věc konkrétního člověka. Ovšem skutečnost, že ta a ta herečka hrála někde ve filmu, kde ukázala obnažené poprsí, případně nějaké modelce vyklouzla bradavka je věc osobní a intimní a nemělo by se to dávat na titulní stránku novin. Jediným vysvětlením je fakt, že to autora uspokojuje. Nejsem puritán, ale vše má mít své místo. Jaký na to máte názor vy? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zřejmě je dost lidí, kteří po takových článcích a fotkách touží, kdyby nebyla poptávka, nevyplatí se vytvářet nabídku…
A chceš tyto čtenáře vychovávat nebo omezovat??
;-D
Pokud se ti to nelíbí, nečti to a neokukuj. Já třeba ani nevím, že nějaký „super“ existuje…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

je to bulvár,má své čtenáře,tak co chceš zakazovat? někteří to chtějí vidět,znáš zákon trhu > nabídka určuje poptávku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

U bulváru je to celkem snadné. Píší a fotí to, o co má dostatek lidí zájem a kupují to. Ti co to píší a vydávají mají jen jeden záměr. Co nejvíce a co nejsnáze vydělat a všechny prostředky jsou jim k tomu dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud je poptávka, je nabídka. Dokud to lidé budou sledovat, tak se této stránce, i jiným bulvárům bude dařit. Každý má volbu, co bude číst a sledovat. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

To je trolling? Super.cz je bulvár – ten název znám, i když jej nečtu a předpokládám, že o něm slyšela většina lidí (i když Blesk je asi známější).
Co se týká Seznamu, tak oni jen dávají na svou hlavní stránku odkazy na jejich web. Bulvár je provokativní a tyto titulky jsou ještě výběr z toho nejprovokativ­nějšího, takže ano, dost často je tam odkaz na intimní blbosti. Jediné řešení je tam neklikat – naštěstí to mají oddělení od sekce s normálními zprávami na novinkách.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jaký mám názor? Žádný. Neznám Super.cz
(a podle Vašich informací jsem zřejmě ani o nic nepřišla) …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek