Co si myslíte o neočekávaných návštěvách?

Zkuste se vyjadrit i k nasledujicim vecem..
Stavaji se vam?
Delate to tak sami, ze nekoho „prekvapite“

Co si myslíte o neočekávaným návšťevách?

Nejlepší odpověď
mosoj

Není návštěva jako návštěva. Na předpokládané delší návštěvy se dovoluji.

Další odpovědi
da ny

  1. Nestávají se mi takové věci, jen výjimečně k nám „vtrhne“ sama starší dcera v sobotu, kdy s tím počítáme (jindy nemůže) :D Pokud jde s partnerem, nahlásí i přibližný čas.
  2. Sama to nedělám, ani mně to není příjemné… Na návštěvě se domlouvám předem. Pokud něco „hoří“ nebo náhle vyjde čas, zavolám, zda je to vůbec vhodné.
  3. Neumím posoudit, zda to je či nemí normální (ohlášení/domluva předem pro mne je samozřejmostí).
  4. Když už přijde 2. návštěva, nezbývá, než ji vřele přivítat a poslat někoho do obchodu, aby bylo co nabídnout, pokud mne 1. návštěva právě vyjedla :D

Drap

Ano občas se to stane. Osobně to nedělám, jen velmi vyjimečně, když neni jiné řešení. U dobrých přátel neni nutné se předem ohlašovat. Když už má člověk jinou návštěvu a někdo přijde, tak máš rázem návštěvy dvě.

iceT

Nemám ráda nečekané návštěvy,proto jsem ráda,když se mi lidé ohlašují předem.
Myslím,že to snad patří k zásadám slušnosti.Něco jiného jsou manévry,když je honem honem potřeba auto…

anonym

„návšťevách“
Ban prosím.

ReHu

Záleží na tom kdo je ta návštěva a jaký je důvod návštěvy.