zzzlatokopka

Co si myslíte o lovkyni zvířat Michaele Fialové?

http://tn.nova­.cz/clanek/v-brne-prednasela-kruta-lovkyne-michaela-odpurci-se-pomazali-krvi.html

Dělalo by vám problém zastřelit zvíře?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tu lovkyni neznám, nemyslím si o ní nic. Zastřelit zvíře by mi problém nedělalo.

Další odpovědi
anonym

Podle mě má odstřel zaplacený, není možný jen tak vzít flintu a střílet, jak je libo. Já fakt nevím, myslím, že jen tak provokuje, že to jsou staré kusy k odstřelu, nebo prostě tak nějak, nechce se mi tomu moc věřit
Doplňuji:
To já umím perfektně zabít a jakou mám z toho radost, co se komárů, molů a podobný havěti týče, jinak bych neublížila ani mouše, vlastně ta patří k tý havěti, jinak nic

Putin

Pokud by to neudělala ona, udělal by to někdo jiný 🙂 Ale teď fakt, dělá to spousta a spousta lidí, ona je ale jedna z mála, která to zveřejňuje. Proto z ní bulvár dělá zrůdu. Neberte ty články od TN.cz vážně, je to jen blaf.

Mimochodem – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosadil-by-se-tento-napad 🙂

melanie

Je to odporné, zabíjet zvířata (nebo cokoliv) jen tak. Zvlášť když to je ženská a ještě tak mladá. Odporné.

gecco

Ne, nedělá mi problém zabít zvíře – i když, pravda, nestřílím…
😉
Tuhle holku (obecně ´trofejní´ lovce) nechápu, napadá mne, že si něco kompenzuje…
Ale nemyslím si o ní nic – neznám ji…
😉
Doplňuji:
Nepsal jsem, že „zabíjím“, ale že mi „nedělá problém zabít zvíře“ – je v tom jistý rozdíl…
😉
I když – vlastně, zabíjím i nyní – ryby, nějak se mi příčí je jíst nekuchané a zaživa…
Ale máš recht – většina mého zabíjení se odehrávala v minulosti – od kuřat po krůty. Na prase jsem si pozýval řezníka, takže na mne zbyla jen povinnost prase před výstřelem a podříznutím podržet a pak pomoct vykrvit.
Kromě toho jsem zabil psa – napadl mne a nějak jsem se s ním nedokázal jinak domluvit…
___
Fakt mi nedělá problém zabít zvře – když je to potřeba.
Navíc vím, jak funguje masný průmysl – nepředstavuju si, že se ty ´dobroty´ líhnou v chlaďácích super-hyper…
😁

anonym

Je to barbarka,co si zaslouží trest.
Zvíře bych zastřelil jen v nouzi hladu.
Doplňuji:
Gecco a jak ty zabíjíš zvířata,když to nedělá problém?Jak jsi napsal.
Nemyslíš slepice na dvorku v Práglu,že né?
Jakým způsobem je teda zabíjíš,když je řeč zvířatech co nejsou domácí?
Trošku mimo mísu.

střevo

Že je to chlap !
Vošklivá mužatka, fuj tajbl, napůl cigoška

Rocker

Nebudu se k ní vyjadřovat,protože bych byl hodně sprostej.

zzzlatokopka

Všimli jste si, že zase řádí mazal? ☹

gecco

Jo – asi se někdo špatně vyspal…

zzzlatokopka

gecco zas nemám:-(

gecco

😉
To přejde… Já taky mnohdy nemám…
😉

anonym

a já mám, ale nedám 😁

gecco

😉

anonym

:-O