Avatar uživatele
VaclavZeman

Co si myslíte o lidech, kteří lžou o své výšce?

Třeba se jich někdo zeptá a oni si přidají. Já sám mám přesně 183 cm. Kdysi jsem četl, že je to ideální výška pruského vojáka. A ani nemám důvod, proč bych si přidával. Ale znám člověka, který má tak plus mínus 175 a říká o sobě, že má 178 cm. Dokonce tvrdil, že někdy měří jinak, tedy od 175 až do 180. Děkuju.

Zajímavá 0 před 434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Nic.
Je mi to buřt, nesoudím 😉
Blbiny jsem dávno přestala řešit.
Ať si každý dělá co chce, pokud neomezuje někoho jiného.
Jsem opatrná, na to co si myslím a říkám. Na má slova příliš často dojde (že by síla myšlenky?).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Nechápu to. Někdy můžou být tři cenťáky setsakramentsky citelnej rozdíl (třeba 14 vs. 17 cm v pochvě, to pochopím), ale ve výšce? Pche… Jako, někdy jeden člověk může měřit jinak, to jo, třeba i o těch 5 cenťáků. A to nejčastěji právě v tý pochvě, ale to bych tady moc nerozváděl, Václave. Na to nemám sebevědomí dost „ze železa“. 🐔 Haré Krišna 🙏

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Jsou to obyčejní lháři a možná i chlubilové.

Já mám výšku 178 cm a nemám potřebu o ní lhát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Myslím si o nich totéž co o těch, kteří lžou o své šířce, to znamená, že nic. Jinak co se týká změn výšky postavy, tak je známá věc, že nejvíc člověk měří ráno, když vyleze z postele a nejméně, než večer ulehne. Na vině jsou hlavně meziobratlové ploténky a svaly zad. Ve stáří může člověk měřit klidně i o 2 až 7 cm méně, než v mládí. Žádná nová věc. Proto vzniklo rčení „no jo, rostu už do země“ 🙂 Mohu to potvrdit, u mě jsou to už ty 2 cm. No, spíš byly – při posledním měření. Dnes už to bude asi víc.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Že mají komplexy ze své výšky nebo jim někdo dost kvůli výšce ublížil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Ano, dany. Vy jste vědma všech vědem, která ovládá naše myšlenky a na všechna její slova dojde, protože je moudrá. Děkuju.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Rokio, to je dobře. 😉

Nový příspěvek