FOG

Co si myslite o „HAARP“?

Bylo puvodem zemetreseni v poslednim desetileti?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc tomu nevěřím.Je to šílená a ničím nepodložená teorie.Bylo by to kontraproduktivní i pro USA.

Další odpovědi
anonym

Ja uz zacinam pomalu a jiste verit , ze i zemetreseni je " politika " . ( a neposilejte pro me prosim auto s majackem ) :) -iv-

blesk26

Já si myslím, že to opravdu možné je … pokud se podíváte na grafy jeho činnosti, tak je celkem patrné, že jak před japonskem, tak před haiti vykazoval po delší dobu činnost a těsně před zemětřesením skončil. Ale samozřejmě je občas v činnosti i když se nic neděje, tak to není přímý důkaz.

Krom toho krycí verzi, že se jedná o zařízení pro výzkum ionosféry jim nežeru … to jí jako zkoumají tím, že jí krmí obrovským množstvím energie? Je to prostě stroj na ovládání počasí. Třeba to funguje v kombinaci s tím, co na nás sprejují z oblohy (chemtrails) … to už zcela jistě spekulace není, sám to již delší dobu pozoruji. Myslím, že HAARP by i s tím zemětřesním něco společného mohl mít.