dust8

Co si myslíte o filmu: Rosemary má děťátko?

Odpovědi
Ametyst

U mě záleží na tom, jestli jsem dřív četla knížku, a potom viděla film, nebo obráceně. Knížka byla strhující. I film byl výborný, s Miou Farrow v hlavní roli. Nevím, jestli je třeba už novější verze. Ty starší verze jsou takové poctivější, lepší.

Kelt

Viděl jsem ten film. Ale je to snad 30 let. Nemám toto téma moc rád, ale když se takové téma dobře zahraje s dobrými herci, tak je to zážitek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.