dagry

Co si myslíte ?

Jsou Skotové opravdu pod kiltem naostro?

Nejlepší odpověď
kropitko

asi jo,ale určitě někteří podvádí…

Další odpovědi
quentos

Ano. Viděl jsem fotografie skotských strážníků, kdy se zrovna mírně zvedl vítr. Pro nás muže žádný hezký pohled, ale jinak potvrzuju.

anonym

já jsem žádného neviděl,ale říká se to o nich.

Nuk nuk

Myslím, že v dnešní době už to ani zdaleka neplatí, alespoň ne o všech. Až na několik jedinců, kteří jsou přesvědčeni, že tím ctí nějakou důležitou tradici, jde spíš o zvyk z minulosti, kdy to s tím spodním prádlem nepřeháněl nikdo.

iwetax

Pro quentos : To já bych se podívala:-)

FOG

Nekdo mi poslal zertovny e-mail a byli tam vyfoceni Skotove aje to jak pisete.
Jedno foto bylo dokonce jak sedi kolem angl. kralovny a jednomu vitr poodhalil,co nemel.
U zen mi to pripada prijemnejsi a prirozenejsi.

Gorouš

Borci ano, ale většina si netroufne.

vecernice

Taky jsem dostala ten e-mail s odhalenou sukní vedle královny.Ale není to tak dlouho tak jsem to viděla v nějakým časopise-taky bez.Ale moc tomu nevěřím,že by všichni chodili na ostro.Možná je to jak u žen-některá nosí,některá nenosí.

Miky&Miky

To mohu rici docela presne..nejsou na ostro..jen ve vyjimecnych situacich a to jeste z rutiky

Michal

Ano jsou.Většinou ti ortodoxní.

Zdroj: Google