Co si myslíte

Zaznamenal jsem a sám na sobě ověřil tvrzení, totiž že nejlepší nápady napadnou člověka v nejmenší místnosti v bytě. Jsem mimo mísu?

Nejlepší odpověď
Michal

Připraveného napadnou kdekoli.Vy máte malou kuchyň?

Další odpovědi
quentos

souhlasilo by to. A s tou MÍSOU ses trefil – nejlepší nápady napadnou mnoho lidí (i mě) právě NA MÍSE a záchod obyčejně bývá nejmenší místností ;{))=

anonym

Napady, u mne registruji pred usnutim.

anonym

jasně,souhlas,ale hned jak vyjdu,tak si to jdu poznamenat,dokud si to ještě pamatuju.

dagry

NO něco na tom bude. I mně se někdy právě tam „rožlo“ a ledacos napadlo.

anetadela1

Já u sebe nápady registruju až když je po všem…