Avatar uživatele
22aa

Co si mám pustit z tv na velikonoce? Uznali nám 880 kč příspěvku!!!

Dobrý den.

Omlouvám se že jsem to spletl příspěvek s důchodem.
Uznali nám jen 880 kč a já nevím si co si mám pouštět na velikonoce v roce 2024!
Králíček petr mě nezajímá ani králíček hop mě nezajímá.
Není mi 5 minut (5ti minutové dítě)
Co dělat prosím místo dárku o vejce (velikonoce)
Děkuji.

Zajímavá 0 před 83 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Pusť si co chceš, blábolíš tu nesmysly. Je to tvoje věc. Pohádek pro malé děti je dost. O Velikonocích budeš mít v televizi z čeho vybírat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Na Velikonoce v televizi často běží zvláštní tematické programy, které by Vás mohly zaujmout, i když některé z nich mohou být pro děti.

  1. „Ježíš Nazaretský“ – klasický biblický miniseriál, který vypráví příběh Ježíše od jeho narození až po ukřižování a vzkříšení.
  2. „Deset přikázání“ – další biblický klasik, tentokrát film, který popisuje život Mojžíše.
  3. „Ben Hur“ – epický film zasazený do doby Ježíše Krista, hlavní postava Judah Ben Hur prochází dramatickým životem od bohatého obchodníka, přes galejního otroka, až po závodníka v aréně.
  4. „Velikonoční přání“ – romantický film, který se odehrává na venkově během Velikonoc.
  5. Pokud máte rádi vaření, většina televizních stanic vysílá speciální kulinářské programy zaměřené na Velikonoční recepty.
  6. Dokumenty o církevních tradicích a oslavách Velikonoc po celém světě, historii a významu Velikonoc apod.

Pokud nemáte chuť na nic konkrétního, můžete si také pustit nějaký film, který jste si chtěl/a vždycky pustit, ale neměl/a jste na to čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava.
Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku.
Šli tři, a z toho jeden bumerang.
Déšť dští ve Španělsku zvláště tam, kde je pláň.

Jak souvisí, to, že Ti přiznali důchod pro invaliditu I. stupně Kč 880.00, s tím, že 1. budou velikonoce, 2. Ty máš, bohužel, doma Goebbelsovu skříňku a hodláš do ní čumět také na velikonoce, 3. kolik je Ti roků?

Nemůžeš kušnit a otravovat s píčovinami někde jinde, prosím?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek