Pupy

Co si mám představit pod profesí Nákupčí?

Nejlepší odpověď
oskar

osoba,která nakupuje pro firmu materiál.

Další odpovědi
panenka

hlavní pracovní povinnosti nákupčího jsou také objednávání materiálu pro výrobu, komunikace a vyhledání dodavatelů, udržení přiměřeného množství materiálu na skladě.

cukrar

musíte se naučit znát materiály, technologie, pracovní postupy, kde sehnat stejný a levnější,
Dostanete požadavek, koupit štuk, a musíte vědět na co, jakoý za kolik, jak a čím natáhnout…
Dostanete požadavek, koupit přívěsný vozík, musíte se naučit poznat k čemu, aby byla výztuha pod korbou, uchycení oje, atd
/okud dostanete pokyn kupte to a to, nic jiného nekupujte, to není nákupčí ale scháněč věcí.