Gestas

Co se zpívá v této písničce?

Co se zpívá v této písničce v čase 0:16?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2sAHiR0rkJg&fe­ature=youtu.be&t=16s

Nejlepší odpověď
quentos

„Why do birds sing so gay?“ – Proč ptáci zpívají tak vesele?

(Slovo gay původně skutečně znamenalo „veselý“, „čilý“; dnes už se používá prakticky výhradně v jiném významu a pro veselost či čilost je doporučeno používat jiné výrazy, aby nedošlo k podobnému nedorozumění jako onehdá ze strany onoho nic netušícího studenta, který se chlubil učiteli, že šel předchozí večer na „gay party“…)