antoaneta

O čem je písnička „Pocity“ od Tomáše Kluse ?

Moc by mě zajímalo, o čem si myslíte, že je jeho písnička? Kromě teda toho, že je asi o platonické lásce, což na začátku zpívá 🙂 Prostě si ty jeho texty nedokážu moc dát dohromady…

Odpovědi
lota

o pocitech?:-) zpívá o platonické lásce („dvě nahý těla“)? myslím, že je to o tom, že vztah zevšedněl, vyprchaly pocity, ona chce změnu

cochee

Já mám naštěstí k tvorbě a interpretaci Kluse averzi až odpor, tak jsem rád, že řešení této otázky není povinné ;)