teruska

Potřebovala bych vědět jak se jmenuje písnička a kdo jí zpíva?

Neznám text ani zpěváka,ale má černé vlasy(myslím ,že je to skupina.Ta písnička je anglicky a je o tom,že holka si nechá vytetovat jméno svého kluka přijde domu a nachytá ho s jinou.Hádají se a ona potom začne chodit s tím zpěvákem myslim.Moc děkuju za odpověď

Nejlepší odpověď
haluzka

Teoreticky by to mohla být písnička americké skupiny The Calling s názvem Wherever You Will Go.

Video – http://www.me­tacafe.com/wat­ch/sy-18086054/the_­calling_where­ver_you_will_go_of­ficial_music_vi­deo/