Co se zásadou, co je v domě není pro mne?

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučuju dodržovat – z vlastní zkušenosti…
😉

Další odpovědi
marci1

Jedná se o sex. Původně to možná bylo pán a služka. Teď je to ředitel a sekretářka, pilot a letuška, doktor a zdr. sestra. Zásada je nezačínat si nic v práci, protože potom přijdou veeeeeeeeeeee­eeeelké problémy ! Nedoporučuji ! 🙂 🙂 🙂

anonym

Ó,ani Desatero přikázání Božích nikdo nedodržuje.Co je pravdou,že každý svého štěstí strůjce.

anonym

Protože dotaz je v kategorii zábava, tak tu tuším čertovinu. Obecně je toto pravidlo jasné, jen bych nedoporučovala zkoušet vysvětlit manželce, že se začínám důsledně řídit právě touto radou. Mohla by totiž na tobě pro změnu vyzkoušet desatero. Já bych to tipla na přikázání " nezabiješ". Jsi si jistý, že by ho neporušila?

suaeda

Ono se řekne „DODRŽOVAT“, ale někdy to prostě člověk nedodrží. Jsme jen lidi – živočišný druh, který má své klady i zápory. Po nedodržení této zásady jsou většinou problémy, ačkoliv někdy ve výjimečných případech to může být naopak.

led

Naozaj zábavná otázka…
Mladý človek, aká to krásna naivita, byť 24 hodín s priateľkou – doma i v práci.
Ale ako to zabolí po dlhšom čase, ak priateľka je vaša šéfová (alebo podriadená) v práci a bude chcieť byť šéfová doma… A čo ďalšie mimopracovné úväzky – priateľky, posedenia s priateľmi? A čo vaše problémy v práci, budete ich riešiť aj doma, alebo domáce problémy riešite na pracovisku? Radšej zásadu dodržte a budú mať pokoj aj kolegovia…

zjentek

no co asi- vyházíš se do květináče a utřeš ho do záclony ..zkrátka pevnou vůli před podbízejícím se dámským personálem, návštěvou, vzdálenou rodinou, i kdybys byl sebevětší autorita

anonym

Myslím, že není nutno dodržovat tuto zásadu, pokud se oba zúčastnění chovají odpovědně a nedělají před lidma divadlo.

  1. Nevěra není nenormální.Ne­normální je ve jménu nevěry rozbíjet,

    ubižovat, nebo dovolit ubližovat, zbavovat se povinností.

  2. Z toho vyplývá, kdo chce být nevěrný, musí být velice odpovědný.
  3. Nevěra, pokud už je, by se měla požívat jako čokoládový bonbon,

    nebo třeba vitamíny.Je sladká, může posílit, dodat sebevědomí

    nebo i léčit, ale sestavit si z toho jídelníček, žít jenom z toho,

    to nelze.

  4. Je přísloví:"Když do pekla tak na pěkným koni."Ke slovu pěkným

    bych ještě doplnil chytrým, nebo lépe, moudrým, či inteligntním.

    Jinými slovy, partner do nevěry za to musí stát po všech stránkách.

    Musí být schopen přijmout pravidla hry a musí pochopit, že nikdy

    nemůže stát na prvním místě.

Snažil jsem se s ženami, které jsem měl občas navíc, dodržovat tyto zásady a nikdy se nepřišlo na to, že je to žena z mého stejného zaměstnání natož ze stejné dílny.

Hamon

Ignorovat, pokud máš možnost „dům"změnit.
Záleží také na velikosti ("domu“), náš má cca tisíc zaměstnanců, s většinou přijdu do styku jednou za uherský rok, není důvod nebýt s některými kolegyněmi „ve styku“ :)