majdule

Co se zahleněním? Rýma není, žádné nachlazení, každé polknutí je dá se říct zbytečné.

Hlen zůstává stále v krku. Je to stravováním, nebo už na doktora?

Nejlepší odpověď
annas

Podle čínské medicíny ano. Hleny v krku jsou odrazem nedostatečného či narušeného trávení. Záleží na vás, pro co se rozhodnete.
Znám z vlastní zkušenosti. Upravit stravování. Pomohou i bylinkové čaje či extrakty. Já používám tinktury od fy Diochi.
Zkuste si přečíst informace na stránce:

Zdroj: http://sanbao­.cz/index.php?ses=MTQ­8fD4wPHw%2BMDx8Pg%3D%3D&­str=1&ob=143

Další odpovědi
Valky

Mě na tohle pomohl čaj ze zázvoru.. Kupte zázvor, ten si nastrouhejte do hrnečku, jen kousek – pěkně to pálí, a zalijte vroucí vodou, doporučuji osladit medem… Snad to pomůže..