zjentek

Co se vlastně původně mělo dít v sobotu (tzn. dnes) mezi umučením Páně a jeho vzkříšením?

Sounds like takový jako by docela neutrální/nestranný den, že? Děkuju.

Odpovědi
EKSOT123

Neutrální,… ČO SI CHORÝ?
Můžeme se na to dívat z více rovin. Jednak co to znamenalo, v jaké situaci se octla Země a Universum. Jednak co to znamenalo, jak se cítili lidé okolo Ježíše – malověrní učedníci nebo naopak zdrcená, ale spokojená a doufající Matka. A konečně co vlastně Kristův duch v tom mezičase podnikal a s kým se setkal. Ale ať si o tom každý rozjímá sám,…