zjentek

Co se stane při ohřevu vody v MW, pokud sklenici s vodou přikryjeme například skleněným talířkem?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nic, dost možná bude vnitřek MW méně „zapocený“. Záleží na způsobu vaření, kupříkladu když necháš všechnu vodu VYVAŘIT, tak je ti přikrytí talířkem prd platné, pára si najde cestu. 🙂

Jinak běžně do MW používám krycí plastový poklop (např. na „explodující“ párky se MOC hodí) k talířům, kdo to má pořád vymývat.

A s ohledem na dnešní složení „párků“ se NEDÁ ani při VELKÉ praxi spolehnout na to, co to při ohřevu (ne)udělá. 😕