hannny

Co se stane, když nechám Lsd papírek v puse jen chvíli a pak ji omylem spolknu?

Nejlepší odpověď
seraphico

Nemělo by se stát nic nečekaného:

„Vůbec nezáleží na tom, jestli si tripa strčíte pod jazyk, nebo jestli ho rovnou spolknete.“

Zdroj: http://lsd.cz/lsd/lsd1­.html

Další odpovědi
elkon

A co se takhle zabývat něčím rozumným. Výlety, kino a pod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hannny

Prosím vás, chci odpověď. Nic jinýho, co s tím nesouvisí, sem nepište. Děkuji:)

elkon

hannny – Ale souvisí, místo fetování a konzumace drog v různé podobě, se můžeš věnovat něčemu, co tě posune dál. Mě drogy nikdy nezajímaly a mám kromě rodiny řadu různých ušlechtilých zájmů.

hannny

A já se snad ptala, co radši dělat místo užívání drog? Radši si vem příklad od seraphico, který mi na otázku odpověděl. 🙂

zjentek

Elkon a eštěs zapoměl dodač, žezje syntethic human, bo máš dvě ťafky Pfitzera!