Lukáš Beneš

Co se stane, když nebudete mít nikdy sex?

Nejlepší odpověď
Lukáš Rusek

Tak budeš navždy panic nebo žena panna.

Další odpovědi
aliendrone

To bude záležet na okolnostech – v některých případech by to mohlo být pro svět POŽEHNÁNÍ!! ;) :D :D

nyjono

Když nebudeš mít nikdy sex, vleze ti to na mozek.
Někudy to prostě ven musí. Ale … není sex jako sex.

Kepler

Nic zvláštního. Jen nebudeš mít potomky, nepoznáš co je žena zač a do smrti si budeš leštit falus.

zjentek

Ale budeme… a překvapí nás, když jej nejmíň čekáme- ve spánku!

marci1

Nic, ale třeba bychom měli více času na to, co vymyslet, aby se lidem žilo lépe. Myslím tím třeba vynálezce Nikole Teslu nebo Isaaca Newtona, kteří údajně žili celý život bez sexu, zřejmě z důvodu, že neměli na sex čas. 🙂

orwell

Pravděpodobně se vyhneš pohlavním chorobám, alimentům, budeš mít víc času na smysluplnější činnost, ale zase přijdou dřív problémy s prostatou ☹

klumprt

V podstatě se nebude dít vůbec nic. Varlata člověku neprasknou a navíc lze takové ty přetlaky (spíše záležitost psychiky) řešit pohodlně ručně.
Okolí to bude úplně šumák, že nemáš sex. To právě, když ho máš mít, tak musíš k tomu někoho sehnat, někoho do té záležitosti zaangažovat, ale když ho nemáš, nikoho to nezajímá.
Svět se nezboří. Nebudeš mít děti a to znamená, že v evolučním stromu budeš představovat slepou větev – tzv. pahejl. Nad tím není třeba nijak hořce plakat, protože tvoje geny nejsou zase až tak unikátní. Stejné geny nosí spousta jiných lidí, akorát je mají jinak namíchané. A pahejlů jsou mraky a mraky, takže v tom zdaleka nejseš sám.
Hlavní je nepřikládat sexu větší důležitost, než má. Bez sexu se dá žít docela pěkný a hodnotný život. Vůbec bych se toho nebál.

agentpv

budeš celé dny sedět na odpovedi.cz , posílat dotazy, psát odpovedi, lajkovat …

Edison

Vystříknou Ti hormony ušima…

ivzez

Nic se nestane.

mosoj

Zakrní ti a potom upadne.

led

Ak nebudete nikdy mať sex, potom jednoducho, budete bez sexu. Nezúfajte, aj tak sa môžte stať odborníkom na sex, teoretikom.
Nie je to len v sexe, množstvo ľudí dokáže radiť, kritizovať ekonómov, politikov, ale keď na to príde nedokážu byť ekonómom, ani politikom.

Super guy

Za mě nic, takovým těm píčovinám že budeš náchylný k onemocněním, budeš mít více deprese a stres nevěř.

Kepler

alien: opět jsi nezklamal. Občas by se tvé výroky daly tesat.

Edison

Marci1, a k čemu by pak jejich vynálezy a objevy byly, kdyby se lidstvo nemnožilo, hmmmm??? 😁

marci1

Oni se nemnožili, ale množili se ti ostatní! Makali prostě pro blaho ostatních 🙂

orwell

Ano marci, příroda to vyrovná těmi, co naopak pro sex nemají čas na nic jiného 🙂