fobinar

Co se stalo s Hudsonem Hornetem ve filmu Auta?

Hudson Hornet byl trenérem hlavního hrdiny. Ve druhém díle už není, všichni ho oplakávají, má tam muzeum úspěchů, ale není tam nikde řečeno, co se s ním stalo. Moji frustraci prohlubuje fakt, že učitel Hudsona Horneta a jeho vrstevníci stále žijí.

Odpovědi
Palpatine

Zemřel ještě před událostmi druhého dílu. Postavu zabili zřejmě protože jeho
originální dabér Paul Newman zemřel. Postava zřejmě zemřela „stářím“ podle mě. Ale potvrdit to nedokážu, protože o tom zmínka nebyla.

Doplňuji: Český zdroj jsem bohužel nenašel. Ale na anglické wikipedii to je napsáno.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Doc_Hudson