jjj123456789

Co se děje s archeologickými nálezy, které najdou v místě budoucí stavby?

Přenesou je někam, nebo je jen zdokumentují a smíří se s tím, že budou zničeny?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak to bývá hodně dlouhé zdržení stavby:-(((

Musíš strpět archeology a počkat až si to všechno pěkně vykopou, pak teprve můžeš ve stavbě pokračovat. Vše náleží státu.

Další odpovědi
fcoop

Mám podezření,že když se nedejbože něco najde,tak to zase zahrabou – když to jde – zatají to – dělá se vše možné,aby to neohrozilo stavbu.
Smlouvy jsou nasmlouvané a s termíny – stručně – vždy to znamená zásadní problémy,až na úrovni likvidace projektu a následné bankroty.
I kdyby objevili ségru Věstonické Venuše,nebo Blanické rytíře.......­.....prachy jsou prachy.
Bohužel.