orestez

Co se dá vyrobit z mosazného plechu o rozměrech 3 × 100 × 30?

Škoda vyhodit. Ale teď to zavazí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Po vyleštění a patřičném zpracování by z toho mohly být poměrně luxusní prvky na domovní branku či dveře, jmenovky nebo vlastní skromnou pamětní desku. Ale pokud se na to necítíš, nabídni to nějaké společnosti typu Pat a Mat, oni už budou vědět, co s tím.

Další odpovědi
Drap

Přezky, šperky, kování ke kabelce, nebo k nábytku, štítky atd