Mar k

Co s tím platba booking?

Při rezervaci jsem musela Zadat svoji platební kartu nebyla vyžadována platba předem strhli se mi peníze ještě v den rezervace a při příjezdu jsem musela zaplatit ubytování znovu kartou. Co s tím?

Odpovědi
Schluker

Kontaktoval jste booking? Bud vam vysvetli, proc k tomu doslo nebo poradi jak vyresit, pripadne rovnou vrati nejake penize. Nebylo by take od veci znat presne podminky ubytovatele pri rezervaci.

Arne1

Na rezervaci je kromě jiného telefonní číslo na Booking.com, zavolat a řešit. Pozor, česká obsluha je jen do cca 18 hodin

Dochy

Mohlo jít o rezervaci či kauci. Banky obvykle reklamaci řeší až po té, co jsou peníze opravdu strženy. Vidím stav „rezervováno“ – to by mělo znamenat, že jsou peníze blokovány a obchodník je může buď odblokovat, nebo strhnout, nebo nechat být a do nějaké doby se odblokují sami. Ptejte se obchodníka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.