dust8

Co s osobou, která bere hodně prášků a dostala najednou chuť na pivo?

Dožaduje se, že chce napít z půllitru a když jsem řekl, že raději ne (85 let, velmi pokročilý alzheimer), tak mě nazvala lakomcem. Oprávněně?

Doplňuji: Tak se ptala opět znova, tak jsem jí trochu odlil do hrnku. Snad si to užila. :) Kdyby nebrala tolik prášků, tak bych jí klidně dal jedno lahvový.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jiná odpověď.

Klidně dej. V takovémto věku a stavu, se již toto neřeší. To ti řekne každý lékař.

Další odpovědi
Kepler

Dát napít.

Raději ale z dvoudecky a tvrdit jí, že takhle dnes vypadá půllitr. Víc škody na fyzickém zdraví, než ty prášky, jí to nenadělá.

elkon

Raději nedát.