Complex

Co s natrhlým a nepoužitým čajovým sáčkem?

Přesypat někam? Zašít? Vyhodit to lze případně vždy.

Nejlepší odpověď
annas

Dá se vložit do sítka a přelít vařící vodou. Záleží na tom, o jaký čaj jde.

Někdy k němu přidám i jiný druh čaje.

Další odpovědi
isteron

Vytiahnuť zo šuflíka staré sitko na čaj, nasypať do neho obsah čaju, zaliať, ocediť a vypiť , prípadne aj s cukrom. Tie sáčky z papiera tu neboli odjakživa.

nyjono

Můžeš ho tak jak je vložit do čajového sítka nebo cedníčku a nornálně zalít.
Moc nechápu, co řešíš.
Nebo ho prostě vyhoď. Kolik ten 1 ks stojí Kč? I když to je zbytečný.
A jestli nemáš nic z toho a vyhodit ho nechceš, prostě ho za ten roztržený kousek podrž pár minut nad hladinou té vody, kterou čaj zaliješ.

Mc Merkurion

… normálka: zalejt vroucí vodou a je thé …