Avatar uživatele
Kelt

Co říkáte, nejsou některé věci hezčí bez lidí?

odkaz https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/drive-a-dnes-tyto-fotky-srovnavaji-jak-svet-utlumila-nakaza-92770?seq-no=6&dop-ab-variant=&source=ar­ticle-detail
Tak tady jsou nějaká místa na zemi, dosti navštěvovaná a porovnejte, jak to vypadá lépe, když tam nejsou lidi. Dá se na to lépe dívat. Co myslíte? Děkuji.

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? marci1, jirka F, orwell, Kepler, DoTazatel, Ametyst před 1510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tam, kde jsou davy lidí, se mi nelíbí. Ale kde je liduprázdno, to působí až strašidelně, nepřirozeně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DoTazatel

Všechno je hezčí a klidnější bez lidí (hlavně příroda).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Lepší je to s lidma, ale ne v takovém počtu. Mě se třeba líbí obrazy, kde jsou i lidé. Třeba takový obraz mořské pláže s palmou by byl pro mě o hodně lepší, kdyby tam byli aspoň dvě postavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Protože na cestách hodně fotím, souhlasím, že fotku kazí buď lidi nebo auta. Obojí je všude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, některé mohou být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

No, jak se říká: „Všeho moc škodí“. Moc se „přemnožili“ turisté. Souhlasím také s „Ametystem“, že život a fotky kazí ty tisíce a tisíce aut. Kam se člověk podívá: auta, auta, auta. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Kromě toho, co zde padlo, mě napadají ještě nemocnice, záchody a márnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pipina je hezčí s ženou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Kepler: Budeme si muset zvykat na prázdné ulice. A včera hlavní nádraží v Praze- prázdno a bezpečno.

před 1510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já myslím, že to s těmi prázdnými ulicemi nebude tak horké. Vidím z okna na hlavní průtah městem a provoz je jen o něco málo řidší (netvoří se zácpy). Že se nikomu nechce do Prahy nebo vůbec sednout do vlaku celkem chápu.

před 1510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek