Kelt

Co říkáte, nejsou některé věci hezčí bez lidí?

odkaz https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/drive-a-dnes-tyto-fotky-srovnavaji-jak-svet-utlumila-nakaza-92770?seq-no=6&dop-ab-variant=&source=ar­ticle-detail
Tak tady jsou nějaká místa na zemi, dosti navštěvovaná a porovnejte, jak to vypadá lépe, když tam nejsou lidi. Dá se na to lépe dívat. Co myslíte? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tam, kde jsou davy lidí, se mi nelíbí. Ale kde je liduprázdno, to působí až strašidelně, nepřirozeně.

Další odpovědi
DoTazatel

Všechno je hezčí a klidnější bez lidí (hlavně příroda).

df

Lepší je to s lidma, ale ne v takovém počtu. Mě se třeba líbí obrazy, kde jsou i lidé. Třeba takový obraz mořské pláže s palmou by byl pro mě o hodně lepší, kdyby tam byli aspoň dvě postavy.

Ametyst

Protože na cestách hodně fotím, souhlasím, že fotku kazí buď lidi nebo auta. Obojí je všude.

Drap

Ano, některé mohou být.

marci1

No, jak se říká: „Všeho moc škodí“. Moc se „přemnožili“ turisté. Souhlasím také s „Ametystem“, že život a fotky kazí ty tisíce a tisíce aut. Kam se člověk podívá: auta, auta, auta. 🙂

orwell

Kromě toho, co zde padlo, mě napadají ještě nemocnice, záchody a márnice.

mosoj

Pipina je hezčí s ženou.

Ametyst

Kepler: Budeme si muset zvykat na prázdné ulice. A včera hlavní nádraží v Praze- prázdno a bezpečno.

Kepler

Já myslím, že to s těmi prázdnými ulicemi nebude tak horké. Vidím z okna na hlavní průtah městem a provoz je jen o něco málo řidší (netvoří se zácpy). Že se nikomu nechce do Prahy nebo vůbec sednout do vlaku celkem chápu.