zjentek

Co říkáte na podobný počin?

Podle mého je tento člověk něco jako materiální génius>>>https:/­/www.novinky.cz/in­ternet-a-pc/clanek/kral-romu-prichazi-s-kryptomenou-gipsycoin-40369352#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=XXTBIPhj2fQ-202108180644&­dop_id=40369352&sou­rce=hp&seq_no=5&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Rokio

Když tím chce i pomoci sociálně slabým, tak je to OK a možná díky němu řada lidí i zbohatne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.