Rokio

Co říkáte na můj nápad založit domobranu psychotiků?

Já bych byl velitelem a každý psychotik, který by byl členem této skupiny, by vyfasoval plynovou pistoli, kterou bych z půlky zaplatil. Učili bychom se střílet a pistoli bychom měli na ochranu své rodiny před domovními lupiči.

Nikdo by nemohl zastavit spojeneckou sílu lidí schizofrenního myšlení.

Odpovědi
Filip84

Že Ti hrabe.

Potencionálně můžeš být nebezpečný svému okolí. Vyhledej psychiatra a konsultuj s ním toto (ukaž mu to) dřív, než bude nutné, aby Tě tam lapiduši vezli sanitním vozem ve svěrací kazajce.

Mravenec

Nešlo by to nijak právně ošetřit.