gulag

Co rikate na moji konspiracni teorii ?

Jelikoz jsem veliky myslitel a filozof, tak jsem premyslel nad tim, proc nase vlade zene nizkou/ nizsi tridu do zadele a naopak bohaci bohatnou. Cely tento ,,proces'' je dobre promysleny a svym zpusobem je to legalni genocida chudych, nezdelanych obcanu.

Ted to trosku rozvedu. Vsude se zdrazuje (bohatym to zas tak nevadi, ty to tolik nepociti), naklady na najmy a energie rostou a platy u nizsich soc skupin vetsinou stagnujou, oproti vyssim vrstvam. Navic klesa porodnost u chudsich obcanu…

Podle mych propoctu a analyz chce vlada temito kroky snizit pocet obyvatel u nizsich vrstev (napr tim, ze chudi nebudou mit dalsi deti, proroze by to financne neutahli) cimz zaroven snizi i nezamestnanost (nebude tolik nezamestnanych delniku, protoze nebude konkurence)…

Samozrejme by se moje myslenka dala rozvest do nekolika kapitol. Co si o moji konspiracce myslite ? Je na to podle vas kus pravdy ?

Nejlepší odpověď
Quimby

Blbost.
Chudí se klidně mohou stát bohatými, to záleží jak se snaží, takže genocida chudých nemá smysl.
Silně pochybuji, že lidé z nedostatku peněz u nás masově umírají.
Mohl bych vidět propočty a analýzy?
Není přebytek dělníků, ale přebytek lidí se střední/vysokou školou bez skutečností+ lidí před důchodem.
Porodnost naopak klesá, čím bohatší lidé jsou, je to vidět globálně. Bohatší lidé se spíše soustředí na kariéru než rodinu, tak mají méně potomků.

Spíš mi tam teorie přijde jako výmluva a ospravedlnění chudých, kteří nic pořádného neumí, ale chtějí platy jako ti co se snaží.

Další odpovědi
NikkiHeat

Tak určitě velký myslitel a filozof nejsi. Tvoje teorie je kompletně špatně. Boháči chudinu potřebují…bez ní by byli sami chudina. A bez chudiny by nemohli parazitovat na jejich práci.....nebo snad myslíš že by se sami postavili za soustruh ))) Nicméně nůžky mezi třídy se rozevírají a to i záměrně poněvadž zbídačený národ je lehčeji ovlivnitelný a zmanipulovatelný…

Mirdas

Nezlobte se na mne, ale je to jen blábol.
Znám dost lidí, kteří poctivou prací zbohatli a nezdá se mne že by o něco takového usilovali když jsme společně například na horách.
A kdo je podle vás organizuje, vede a rozdává příkazy ? Mají vlastní noviny ? Od jak vysoké částky by jste mohl patřit do tohoto klubu ?
A opravdu v tomto státě má nejvíce dětí ti bohatí ?
Ve městě kde bydlím je plno rodin které mají i deset a více dětí a opravdu se mne nezdá že by byli „vykvětem“ společnosti.

mosoj

To není teorie. To je kapitalismus, který jsme si vyzvonili.
Bohatší budou stále bohatší a chudí stále chudší. To věděl již Marx a pozor !! to nebyl komunista. Prostě bude jenom elita a otroci.

Pepa25

Chyba je v předpokladu, že chudým klesá porodnost. Je to naopak, u těch skutečně chudých vždy bylo a je nejvíc dětí.

réza9107

Wau! To je opravdu zajímavé, určitě na tom něco bude.

Fyzik

Zajímavé a docela pravdivé s výjimkou pár věcí. Proč by bohatí chtěli snížit počty chudých, když je potřebují k životu? Opravdu klesá porodnost u chudších občanů? Spíš naopak.

petra15

Je docela dobrá, ale jen mi nehraje to zdrazování…Ty bys tedy za normální od státu povazoval snahu na pridání na platech, ale ten stát se nachází v kapitalismu, a musí brát ohledy na skutecnost – na ekonomiku. A tak tady popisujes jen normální dusledky dopadu ekonomiky. A jelikoz jsou karty v EU uz dávno rozdeleny ---- tak beda novým clenum(ale to vedí na Ukrajine taky).

huxa

NikkiHeat-jde to vidět u komunistů, kdy byli sklamaní (sami to tak řekli), že měli tak malý úspěch na to, že je milion lidí nezaměstnaných a sváděl to na špatnou volební kampaň 🙂

gulag-obviňuješ systém, stát, bohužel jsi tam nezakomponoval USA ani chemtrails, také třeba povinné očkování v tvé konspirační teorii chybí. Nemáš vypsaný žádný negativní dopad na společnost, tudíž jakožto konspirační teorii ji musím zamítnout, možná příště, až ji upravíš.

gulag

Fyzik = protoze delniku je prebytek, viz pocet nezamestnanych, proto ta regulace. A takovyto obcane (kteri berou podporu) stat nepotrebuje…

huxa

Nežijeme v komunismu, dělník klidně může jít na obráběče, malíře, soustružníka,…