zjentek

Co říkáte na fakt, že se tak prudce ochladilo?

Tak třeba já jsem za tohle tuze rád. (;

Odpovědi
Ametyst

Už jsme si to zasloužili. I ten příjemný déšť skropil prach a pyl. Ale zase praží sluníčko.

dubraro

Už jsme to potřebovali…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ametyst, u nás na Prajzké zatím ještě ani nekáplo. Ale po ránu je chladno, čili DÁ SE ŽÍT a to i bez elektřiny. (;

Ametyst

U nás včera nic, jen z dálky bouřilo a ani kapka nespadla. Pršelo jen nad ránem, moc pěkně, svisle, bez poryvů větru. 🙂

zjentek

Jo, tak přesně takhle AKTUÁLNĚ prší na prajzskou. Pěkně, svisle a hlavně vydatně, ale mírně, žádný katastrofický li­ják.