sesednizkola

Co řiká Julian Bream na začátku tohoto koncertu?

Omlouvám se, ale z angličtiny jsem měl vždycky za 5 a toto mě opravdu zajímá. Za palec byl bych rád, kdyby mi to někdo přeložil :) děkuji https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1rzzKztnen­Q&t=2069s

Nejlepší odpověď
quentos

„Když jsem se před nějakými dvanácti roky přestěhoval do téhle krásné části světa – do Weltshiru – měl jsem opravdovou radost, že tu jsem. A měl jsem ještě větší radost, když jsem se dozvěděl… nebo když jsem zjistil, že jen několik mil od místa, kde žiju, je přímo uprostřed přírody tahle krásná, nádherná kaple. Nejenže má svou velmi jedinečnou krásu, ale nadto i vynikající akustiku. A pokud hrajete na kytaru a umíte vybrnkávat, tj. hrajete tak, že zvedáte struny trsátkem, tak víte, respektive měli byste vědět, že akustika je velice důležitá, protože když zvednete strunu, [bez dobré akustiky] vám každý zvuk zanikne, sotva ho vydáte… takže je nádherné hrát v magickém prostředí takovéto kaple, abych ty tóny dokázal uchovat tak dlouho, jak je to jen možné… a je to důležité už pro první skladbu, kterou zahraju.“