Avatar uživatele
Complex

Co pro vás naposledy představovalo vyhozené peníze?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kelley před 1894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Když jsem koupil nový karburátor DellOrto, kopii made in Tchajwan. Sice 2× levnější, než italský originál, ale za dva týdny šel do kopru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Byl to předražený toaletní papír. Jedna rulička stála 20 Kč. Naštěstí jsem to pak vrátil a dostal jsem peníze zpět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Koupě podlahových lišt pro pokládku nového TV kabelu…
Pak jsem zjistil, že 1. jsou užší než stávající, takže neschovají viditelnou starou linku po těch původních; 2. i pod těmi původními místo pro kabel je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Platba za připojení k internetu při odpovědích na Vaše otázky. 🙂 A také můj čas, je ho škoda…

Upravil/a: Jádrohlod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… každoměsíční polložka „odvod daně“ na pásce >>> když si představim, že se z toho platí čt a poslanci, kteří pak vymyslej jen buzeraci, je mi zle … ale když si uvědomím, že se z nich platí různé dávky a vidím převážnou část jejich uživatelů, tak to je mi už opravdu do breku …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Koupě Kámasutry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Vztah!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

USB nabíječka Samsung koupená na Aliexpressu. Místo deklarovaných 0,7A byla schopná dodat méně, než 100mA při poklesu napětí na 4,5V. Od originálu k nepoznání. Dokonalý padělek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sisina1

Naposledy to pro mě byla registrace do online sazky :D, kdy jsem setřela pár losů na začátek a ani mi nezbylo na to, abych si podal tu sportku (hlavní důvod registrace).

Upravil/a: Sisina1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

havarijní a sociální pojištění … pravidelně vyhazované peníze a prakticky nikdy jsem z toho nic neměl.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mc Merkurion to trefil naprosto přesně, Daně jsou tím nejkřiklavějším případem pravidelně vyhazovaných významných sum rovnou do kanálu.

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jádrohlt, na to je dobrej PAUŠÁL!

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, ono stačí i neodpovídat …

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, je mně to jasný, ty to PROSTĚ NEPOCHOPÍŠ!

před 1894 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

No jak myslíš, ale v mém věku a s důsledky cukrovky mně je onen manuál v podstatě k ničemu.

před 1893 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek