Complex

Co pro vás naposledy představovalo vyhozené peníze?

Nejlepší odpověď
Kepler

Když jsem koupil nový karburátor DellOrto, kopii made in Tchajwan. Sice 2× levnější, než italský originál, ale za dva týdny šel do kopru.

Další odpovědi
Rokio

Byl to předražený toaletní papír. Jedna rulička stála 20 Kč. Naštěstí jsem to pak vrátil a dostal jsem peníze zpět.

Dochy

Koupě podlahových lišt pro pokládku nového TV kabelu…
Pak jsem zjistil, že 1. jsou užší než stávající, takže neschovají viditelnou starou linku po těch původních; 2. i pod těmi původními místo pro kabel je.

Jádrohlod

Platba za připojení k internetu při odpovědích na Vaše otázky. 🙂 A také můj čas, je ho škoda…

Mc Merkurion

… každoměsíční polložka „odvod daně“ na pásce >>> když si představim, že se z toho platí čt a poslanci, kteří pak vymyslej jen buzeraci, je mi zle … ale když si uvědomím, že se z nich platí různé dávky a vidím převážnou část jejich uživatelů, tak to je mi už opravdu do breku …

dudu

Koupě Kámasutry.

zjentek

Vztah!

Hlada

USB nabíječka Samsung koupená na Aliexpressu. Místo deklarovaných 0,7A byla schopná dodat méně, než 100mA při poklesu napětí na 4,5V. Od originálu k nepoznání. Dokonalý padělek.

Sisina1

Naposledy to pro mě byla registrace do online sazky :D, kdy jsem setřela pár losů na začátek a ani mi nezbylo na to, abych si podal tu sportku (hlavní důvod registrace).

anonym

havarijní a sociální pojištění … pravidelně vyhazované peníze a prakticky nikdy jsem z toho nic neměl.

anonym

Mc Merkurion to trefil naprosto přesně, Daně jsou tím nejkřiklavějším případem pravidelně vyhazovaných významných sum rovnou do kanálu.

zjentek

Jádrohlt, na to je dobrej PAUŠÁL!

Mc Merkurion

… no, ono stačí i neodpovídat …

zjentek

Dudu, je mně to jasný, ty to PROSTĚ NEPOCHOPÍŠ!

dudu

No jak myslíš, ale v mém věku a s důsledky cukrovky mně je onen manuál v podstatě k ničemu.