jirka F

Co právě teď děláte?

Pokud zrovna nekoukáte na tv.

Nejlepší odpověď
Funna

protože odpovídáme na přiblblé dotazy typu: Co právě děláte!?

Další odpovědi
Kepler

No co, zrovna buším do klávesnice, abych ti odpověděl. Ještě před chvílí jsem koukal na 3+1 s Donutilem, což mi značně zvedlo náladu. Ach jo, už jsem zpátky a nálada je zase pryč.

iceT

Pokouším se ušít náušnice z korálků.

dudu

Chytám lelky a koukám na závěr filmu Breakheartský priesmyk, první program RTVS.

marci1

Navlékám si japa malu a chvílemi mrkám na NB. 🙂

Tw!st

Na jednom monitoru sleduju objednávky eshopu a na druhém Youtube videa. U toho jím bavorské klobásky a piju plnotučné mléko.

Kelt

Podíval jsem se na Kriminálka Anděl a Nemocnice na kraji města. Byl tam i film, Pelé – zrození legendy, ale mám jen jednu televizi. Teď piju kávu , jím věnečky a ťukám na klávesnici nějakou odpověď na otázky.