Co povazujete za sedm divu sveta?

sedm divu sveta?Diky

Nejlepší odpověď
quentos

život, lásku, ženu, zrození dítěte, kvetení rostliny, internet, pak dlouho nic a pak možná ty pyramidy

Další odpovědi
kropitko

No určitě pyramidy v Egyptě a taky sochu Krista Spasitele v Riu

Jahoda

Kromě toho, co vyjmenovala Kropitko (to jsem chtěla také napsat 🙂, je dalším Divem světa podle mě Tádž Mahal (ten mimochodem patří mezi sedm Divů světa dodnes) a právě k němu bych se ráda podívala 🙂 Hezká je i Eiffelova věž, kde jsem byla a byla to fakt paráda 🙂 Pokud si vzpomenu na nějaké další, dopíši. Teď mne momentálně zatím nic nenapadá. 🙂

lorja

Když se tak nad tím zamyslím,za více než sedm divů světa považuji všechny členy své rodiny.
Každý je jiný a proto jedinečný.

Lucimia

Také to samé jako Quentos a pak ještě takové ty laguny jako jsou na Seyschelách, Maledivech, Havaně, tak to mi přijde také jako 7 div světa.

Michal

Lásku,přátelství narození dítěte,mír,svo­bodu,zdraví,zdra­vou přírodu.