hak02

Co pořídit pro zakrslého králíka?

Chci jsi koupit zakrslého králíka, ale přál bych si mít koupené vybavení dřivé než jeho. Má z vá někdo s tímto zvířetem zkušenosti? Co všechno (i doplňky a krmiva) mu mám pořídit (na ceně nezáleží)? A především, jaké značky? Předem srdečně děkuji, skutečně to potřebuji.

Odpovědi
anonym

Tak především záleží kde toho králíka budeš chovat,jestli v bytě nebo na zahradě.
Na zahradě je jasná volba,vhodná králíkárna se všemi požadavky na chov králíka.
Pokud jen doma,to nedoporučuju,pro­tože je to týrání zvířat,vše je proti přírodě,nemá totiž vůbec žádnej pojem o tom,co je volnost.Bude jen odkázanej na tvůj vonej čas atd,prostě aspoň v tý králíkárně je někde venku v přírodě a ne zavřenej doma v kleci,.

PetrXY

Hlavně si při koupi dej pozor, aby jsi si koupil skutečně ZAKRSLÉHO králíka, orientačně to poznáš podle toho, že má malé uši. Pokud se v tom nevyznáš, tak ho raději běž koupit s někým, kdo se v tom vyzná. U nás se podvádí se vším, i se zakrslými králíky.

Anduška

Na stránce www.kralici.cz najdeš všechny potřebné informace a rady :)

Pralinka4

Potřebné: klec,hobliny nebo seno,nějaké granule,směs (zn.Darwins) napajecku na vodu,minerální kostka,a nějakou přepravku 🙂 Pak ještě kartac na srst,klesticky na drápky!,pilník,o­bojek popř. vodítko na procházku 🙂
www.fany-kralicci.estran­ky.cz/clanky/po­treby-pro-kralicka.html