bauerlukin

Co pomáhá na přetažené svaly?

Zdravim mám behavou a fyzicky docela náročnou práci. Co pomáhá z vaší zkušenosti na přetažené svaly? Díky předem za odpověď

Odpovědi
elkon

Masáže a případně odpočinek.

xcoxc.com

Změnit práci.

Musíš si uvědomit, že fyzická aktivita vykonávaná v práci a ve volném čase jsou dva rozdílné typy aktivity s různými fyziologickými důsledky. Zatímco ve volnočasových aktivitách se lidé cvičení aktivně věnují v průměru zhruba hodinu a mají možnost danou aktivitu přerušit, v práci je to jiné. V ní jsou lidé nuceni vykonávat stále stejné a fyzicky náročné úkony opakovaně několik hodin denně.